Aplikacje mobilne

Masz nowatorski pomysł na startup? Stworzymy go w oparciu o aplikacje mobilną. To najpopularniejszy obecnie sposób dotarcia do klientów.

Dlaczego warto wybrać aplikację mobilną?

Szybka ekspansja tej najprostszej formy rozwiązywania wielu potrzeb użytkowników sprawia, że możesz zyskać skuteczne narzędzie prowadzenia perspektywicznego biznesu. Sukcesywny wzrost popularności aplikacji mobilnych świadczy o ich ogromnym potencjale.

Jak wybrać dobrego specjalistę do aplikacji mobilnej?

Wybór właściwego Software House, wykonawcy aplikacji mobilnych to istota sukcesu u samego jego zarania. Najczęściej nie wystarczy tylko dobry pomysł i znajomy programista lub designer. Ważne jest aby specjaliści zajmujący się Twoim projektem potrafili dobrać optymalną technologię, a także wiedzieli dobrze jak ją właściwie zastosować. Klucz do sukcesu to zatem: biegły w aplikacjach mobilnych developer i optymalna technologia, a to wszystko może zapewnić właśnie profesjonalny, doświadczony w budowaniu aplikacji mobilnych software house.

Warto przy wyborze zwracać uwagę na portfolio potencjalnego wykonawcy, a także opinie jego klientów. Bardzo ważna jest także jego dociekliwość w fazie poprzedzającej kickstart projektu, a nawet wycenę. Im więcej specjaliści chcą wiedzieć o Twoim projekcie na samym początku tym lepiej dla Ciebie.

MVP wykonany na bazie aplikacji mobilnej pozwala zweryfikować wartość idei na rynku, na realnej grupie klientów. Jeśli zatem software house proponuje MVP w formie aplikacji mobilnej z podstawowymi funkcjonalnościami nie znaczy to, że chodzi mu o ograniczanie Twojej wizji. Chodzi o coś wręcz przeciwnego – jej realną weryfikację przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Takie podejście oznacza bardzo często ewolucyjny proces rozwoju Twojego projektu.

Development

Nasz zespół to profesjonalizm i kompetencje w każdej z dobranych do potrzeb klienta technologii.

Consulting

Wybór technologii jest poprzedzony dokładną analizą potrzeb biznesowych klienta i jego grupy docelowej.

Wsparcie techniczne

Każdy realizowany przez nas projekt to inwestycja na lata, a klient zawsze może liczyć na wsparcie serwisowe.
software house dla startupów

Porozmawiajmy

o Twoim projekcie

+48 42 942 20 80

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.