JavaScript Software House

JavaScript to obecnie jeden z wiodących języków programowania na skalę światową. Wykorzystywany jest na niezliczoną ilość sposobów, a używanie go do zadań jedynie frontendowych już dawno przestało być tak oczywiste. SynergyLab to software house posiadający zespół doświadczonych specjalistów w zakresie JavaScript.

Popularność JavaScript

Według TIOBE index, język JavaScript jest na 6 pozycji pod względem popularności utrzymując pozycję sprzed roku.
Na Stack Overflow jest 1 najczęściej tagowanym językiem z ponad 1 mln zapytań.
Na Github zajmuje 1 pozycję z liczbą ponad 1 mln projektów, z których ponad 4 tys. ma więcej niż 1000 gwiazdek.
Według Meetup.com jest to 1 co do wielkości społeczność z liczbą ponad 5 tys. grup, w skład których wchodzi prawie 4 mln członków na całym świecie.

Dlaczego warto wybrać JavaScript?

JavaScript to główny język Internetu, jest praktycznie wszędzie i wykorzystanie go w praktycznie każdym przypadku nie będzie złym pomysłem. Ma zastosowanie w różnych sytuacjach, praktycznie jak szwajcarski scyzoryk. Posiada bardzo liczną i aktywną społeczność. Wspierają go najwięksi giganci tj. Facebook, Google, Microsoft.

JavaScript jest  językiem uniwersalnym i pozwala na pisanie prostych kodów używanych w serwisach Internetowych, aplikacjach mobilnych, złożonych grach przeglądarkowych po zaawansowane aplikacje czasu rzeczywistego i systemy sieci neuronowych. Jednym słowem jest rozwiązaniem end-to-end czyli może być wykorzystywany zarówno na froncie jak i back-endzie aplikacji. Wykorzystanie jednego z wiodących frameworków i bibliotek takich jak ReactJS, React Native, VueJS, NodeJS, TypeScript czy Angular dodatkowo usprawnia pracę z tym językiem.

Gdzie używamy JavaScript?

Aplikacje frontend, aplikacje backend, większość serwisów Internetowych

Ciekawe cytaty:

Java and Javascript are similar like Car and Carpet are similar. – Greg Hewgill

Więcej na temat JavaScript:

Jak wybrać dobry JavaScript Software House?

Przy decyzji o wyborze software house warto zwrócić uwagę na jego dokonania, ale również opinie jego klientów. Tutaj nie są istotne jedynie rekomendacje ze strony internetowej wykonawcy, ale także opinie jakie można wyszukać przy pomocy np Google lub portali branżowych, takich jak LinkedIn. Bardzo dobrze jeśli software house developer chce uzyskać jak najwięcej informacji o Twoim startupie jeszcze w fazie przed rozpoczęciem prac nad projektem, a nawet wyceną. Im więcej specjaliści z software house chcą wiedzieć o Twoim pomyśle tym lepiej o nich to świadczy.

Wybór wyspecjalizowanego w JavaScript Software House jest istotny już na samym początku. Tu nie wystarczą tylko świetna koncepcja na startup oraz znajomi developerzy. Ważne jest aby specjaliści zajmujący się Twoim projektem umieli zastosować JavaScript w odpowiedni i korzystny dla interfejsu aplikacji sposób. Kluczem do sukcesu są zatem: profesjonalny JavaScript developer jak i sam JavaScript jako najkorzystniejsza z wybranych technologii.

JavaScript Software House SynergyLab

Development

Nasz zespół to profesjonalizm i kompetencje w każdej z dobranych do potrzeb klienta technologii.

Consulting

Wybór technologii jest poprzedzony dokładną analizą potrzeb biznesowych klienta i jego grupy docelowej.

Wsparcie techniczne

Każdy realizowany przez nas projekt to inwestycja na lata, a klient zawsze może liczyć na wsparcie serwisowe.
software house dla startupów

JavaScript Developer

Poszukujesz specjalisty?

+48 42 942 20 80
JavaScript Software House | SynergyLab
javascript software house,javascript | JavaScript Software House
Stawiając na JavaScript jesteś pewien, że Twój projekt będzie realizowany w języku który jest jednym z najbardziej popularnych na świecie. Dzięki JavaScript uzyskasz dostęp do licznych frameworków, które przyspieszą pracę developerów. Zdecydowanie polecamy zarówno do budowy serwisów internetowych, stron, aplikacji webowych jak i aplikacji mobilnych.
Editor's Rating:
5

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.