Zobacz, jak działamy!

1

PRZEDSTAWIASZ NAM SWÓJ CEL

Masz pomysł na startup. To może być produkt lub usługa a Ty chcesz nadać temu realny kształt. Aby odnieść sukces niezbędne jest dokładne zdefiniowanie bazowej wartości jaką niesie Twoja idea. Dopiero to umożliwia nam zaplanowanie fazy projektowej i wdrożeniowej. Wspólnie przeprowadzamy serię spotkań konsultingowych, a następnie ustalamy plan działania.

2

PROTOTYPOWANIE - UX / UI

Tworzymy prototyp Twojej aplikacji wraz z dedykowanym rozwiązaniem UX, tak aby upewnić się że będzie wyglądać i funkcjonować właściwie. Na podstawie najbardziej przyjaznych scenariuszy użytkownika projektujemy wireframe'y. Powstaje optymalny interfejs. Po uwzględnieniu Twoich uwag w kolejnej serii konsultacji tworzymy styleguide i klikalne projekty prototypów.

4

FEEDBACK I WKŁAD KLIENTA

Na każdym etapie tego procesu możemy więc dostosowywać założenia optymalizując i dodając nowe funkcje. Wraz z zakończeniem kolejnych sprintów liczy się feedback Twój i klienta. Spotykamy się podsumowując dostarczone rozwiązania, analizując ich skuteczność i modyfikując jeśli tego wymagają.

3

DEVELOPMENT

Następuje kluczowa faza, w której Twój pomysł staje się rzeczywistością. Powstaje warstwa frontendowa aplikacji bazująca na zaprojektowanych w wysokiej rozdzielczości makietach. Na tym etapie tworzymy w pełni funkcjonalną wersję produktu opartą na wcześniej zaakceptowanych przez Ciebie projektach, scenariuszach użytkownika i prototypach. Developujemy aplikację webową jak i mobilnąj, tak aby zapewnić użytkownikowi możliwie wiele dróg skorzystania z Twego rozwiązania. Pracujemy agile, co oznacza że w trakcie developowania poszczególnych elementów Twojej aplikacji poddajemy go testom zarówno pod kątem użytkownika jak i przydatności dla Ciebie, jako Product Ownera.

5

URUCHOMIENIE MVP

Kiedy już wszystko zostaje wdrożone i przetestowane pora wprowadzić produkt na rynek. Na początku otrzymujesz oczywiście do akcpetacji finalną wersję niepubliczną, dopiero potem oddajemy ją klientom. To spore wyzwanie i bardzo ekscytujący moment, ale pamiętaj, że możesz liczyć w nim na nasze pełne wsparcie. W miarę jak przybywa nowych użytkowników i napływa feedback ulepszamy produkt tak by efektywniej przyciągnąć kolejnych.

6

STAŁE WSPARCIE I UTRZYMANIE

Uruchomienie startupu to początek procesu jego stałego wzrostu i znaczenia na rynku. Nie możesz się teraz zatrzymywać. Zaangażowane podejście i zdecydowane działania w pozyskiwaniu nowych użytkowników, podczas których będziemy Cię wspierać to przepustka do przejścia na kolejny, wyższy poziom. Teraz Twój produkt wymaga stałej opieki, bo przecież zmieniają się technologie, maszyny czasem zawodzą, polityka bezpieczeństwa musi stawiać czoła kolejnym wyzwaniom i wspólnie musimy być gotowe na nowe wyzwania, takie jak przyrost liczby aktywnych użytkowników korzystających w danym momencie z Twojej aplikacji.

7

SEO I OPTYMALIZACJA

Aby móc się rozwijać i powiększać swój rynkowy potencjał niezbędne są działania mające na celu stały przyrost liczby użytkowników. W tym celu optymalizujemy całą zawartość Twojego serwisu pod względem wyszukiwarek internetowych. Wiemy jak sprawić, aby Google nie miało problemów z indeksowaniem Twojej witryny, a Twój startup dotarł do kilkukrotnie większej ilości potencjalnych klientów. To jednak na pewno nie koniec naszej wspólnej przygody dlatego pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji niustannie 24/7.

software house dla startupów

Porozmawiajmy

o Twoim projekcie

+48 42 942 20 80
best-enterprise-software-development-consultancy-poland
technology-innovator-awards-corporate-vision-poland
top-developers-clutch-poland-2020
top-developers-clutch-poland-2019

Rozwiązania na jakich bazujemy

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.