PHP Software House

PHP jest głównym językiem backendowym dla większości serwisów internetowych na świecie. Mimo tego, że powstał 1995 roku ciągle się rozwija, a udostępnienie wersji 7 było przełomem, który dał PHPowi drugie życie. SynergyLab to software house posiadający zespół doświadczonych specjalistów w zakresie PHP.

Popularność PHP

Według TIOBE index, język PHP jest na 8 pozycji pod względem popularności. W ubiegłym roku był na pozycji 9.
Na Stack Overflow jest 4 najczęściej tagowanym językiem z ponad 1 mln zapytań.
Na Github zajmuje 4 pozycję z liczbą ponad 350 tys. projektów, z których ponad 700 ma więcej niż 1000 gwiazdek.
Według Meetup.com jest to 4 co do wielkości społeczność z liczbą ponad 2 tys. grup, w skład których wchodzi ponad 1 mln członków na całym świecie.

Dlaczego warto postawić na PHP?

W ostatnich latach PHP zmienił się nie do poznania stając się rozwiązaniem niezwykle elastycznym i co najważniejsze wydajnym. Ponad to społeczność związana z tym językiem stworzyła kilka frameworków pozwalających wycisnąć z PHP maksimum możliwości. Niech przykładem będzie chociażby Symfony i Laravel, które pozwalają, w krótkim czasie stworzyć aplikacje nie tylko funkcjonalne, ale także działające dużo szybciej niż można to było sobie wyobrazić jeszcze kilka lat temu.

Na pozycję lidera na pewno ma wpływ oparcie o PHP najpopularniejszych systemów CMS i E-commerce takich jak WordPress, Drupal, Prestashop, Open Cart. Podsumowując jeśli jesteś użytkownikiem internetu to z wielkim prawdopodobieństwem możesz założyć, że strona którą przeglądasz w jakimś stopniu jest oparta o język PHP.

Gdzie używamy PHP?

W PHP tworzone są najczęściej serwisy Internetowe, systemy zarządzania treścią, systemy forów dyskusyjnych, aplikacje pocztowe oraz klienty baz danych.

Kto używa PHP?

WordPress, Wikipedia, Facebook, Flicker, WhatsApp, Tesla, IBM.

Więcej na temat PHP:

Jak wybrać dobry PHP Software House?

Wybór dobrego PHP Software House jest podstawą sukcesu już na samym początku. Częstokroć nie wystarczą tylko świetny pomysł i znajomi programiści. Ważne jest aby ludzie zajmujący się Twoim startupem potrafili dopasować najlepszą z możliwych technologii, a także potrafili ją zastosować. Istota sukcesu to zatem: profesjonalny PHP developer i optymalna technologia, a to wszystko zagwarantuje jedynie doświadczony PHP software house.

Warto przy decyzji o wyborze wykonawcy zwracać uwagę na jego dokonania, a także opinie jego klientów. Bardzo ważna jest także analiza i chęć uzyskania informacji o Twojej wizji w fazie poprzedzającej kickstart projektu, a nawet wycenę. Im więcej specjaliści chcą wiedzieć o Twoim startupie już na początku tym lepiej to wróży.

Budowa MVP z wykorzystaniem PHP

MVP wykonany w PHP umożliwia ocenę wartości pomysłu na rynku, na grupie realnych klientów. Jeśli zatem software house proponuje wybór najważniejszych dla Twojego startupu funkcjonalności i stworzenie MVP w oparciu o PHP, to pamiętaj, że nie chodzi mu o zawężanie Twojej koncepcji, ale o jej realną weryfikację przy zachowaniu minimalnych kosztów. Taka metodologia oznacza bardzo często stopniowy proces rozwoju i zwiększenie atrakcyjności danego startupu.

Development

Nasz zespół to profesjonalizm i kompetencje w każdej z dobranych do potrzeb klienta technologii.

Consulting

Wybór technologii jest poprzedzony dokładną analizą potrzeb biznesowych klienta i jego grupy docelowej.

Wsparcie techniczne

Każdy realizowany przez nas projekt to inwestycja na lata, a klient zawsze może liczyć na wsparcie serwisowe.
software house dla startupów

PHP Developer

Potrzebujesz specjalisty PHP?

+48 42 942 20 80
PHP Software House | SynergyLab
php software house,php | PHP Software House
[vc_column css_animation="none" width="1/2" custom_border_color="#6c4e9f" background_color="custom" custom_background_color="#ffffff" border_radius="4px" l
Editor's Rating:
5

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.