WordPress Software House

To najpopularniejszy CMS na świecie. Korzysta z niego ponad 75 milionów stron. SynergyLab posiada zespół developerów z ogromnym doświadczeniem realizacji witryn, e-commerce, aplikacji webowych i innych rozwiązań opartych na CMS WordPress.

Dlaczego warto wybrać WordPress?

To dobry wybór dla wszystkich klientów, którzy chcą stworzyć dobrze spozycjonowaną i atrakcyjną stronę o charakterze informacyjnym, będącą świetnym narzedziem realizacji strategii marketingowych, ale także maskymalizacji zysków. Możemy także śmiało polecić WordPressa firmom zamierzającym prowadzić małej i średniej wielkości działalność e-commerce. Dlaczego WordPress? Oto kilka jego zalet:

  • Intuicyjny panel zarządzania treścią. WordPress umożliwia swobodne zarządzanie treścią osobom bez wiedzy programistycznej. Wystarczą bazowe umiejętności w zakresie edycji tekstów i znajomość pracy z komputerem. Samodzielne tworzenie zawartości stron internetowych o charakterze informacyjnym, prezentacyjnym, blogowym, nawet aplikacji webowych jest tutaj przyjemnością.
  • Różnorodność wtyczek. W odróżnieniu od innych CMS’ów w przypadku WordPress wtyczki są przyjazne, łatwe do zainstalowania i obsługi oraz, co najważniejsze – w dużej mierze darmowe. W przypadku WordPress trudno jest znaleźć, albo raczej wymyślić funkcjonalność, której nie obsługuje żadna z wtyczek.
  • SEO. Wiele osób ma kłopoty w tworzeniu zawartości zoptymalizowanej pod SEO, takiej jak opisy i MetaTagi. W przypadku WordPress jest to proste i zrozumiałe, a umożliwiają to specjalnie przygotowane pluginy. Dzięki nim treści stron internetowych można dobrze spozycjonować w wyszukiwarkach, a przy okazji szybko nauczyć się zasad optymalizacji.
  • e-Commerce  WordPressowe wtyczki, takie jak WooCommerce umożliwiają tworzenie estetycznych i doskonale spozycjonowanych sklepów. Użytkownik uczy się przy tym jakie słowa kluczowe powodują wzrost sprzedaży, a jakich należy unikać.
  • Fora społecznościowe. Przy użyciu odpowiednich pluginów WordPress łatwo jest przekształcić każdą ze stron w żywe i zwiększające popularność witryny forum internetowe.
  • Blogowanie. Oryginalnie stworzony jako system do edycji i zarządzania blogiem WordPress wciąż wspiera ten popularny sposób tworzenia zawartości, wywierania wpływu na użytkowników witryn i tworzenia zgromadzonych wokół danej idei, oferty i modeli biznesowych społeczności. Jeśli chcesz zarabiać poprzez odpowiednio pozycjonowany content nigdzie indziej nie będzie to takie proste jak z WordPressem.
  • Niskie koszty obsługi. WordPress jest darmowy i oferuje mnóstwo bezpłatnych motywów. Wystarczy ściągnąć, zainstalować i przystąpić do edycji strony.
  • Różnorodność profesjonalnych motywów. WordPress oferuje nieprzebraną ilość profesjonalnych, płatnych motywów, stworzonych z myślą o różnych formach prowadzenia działalności biznesowej w internecie. Niemal każda firma znajdzie takie – uszyte jakby wprost dla siebie, a ich koszt waha się zaledwie między 19 a 99 USD.
  • Wydajność stron. WordPress jest stworzony na bazie wydajnie zpotymalizowanego kodu PHP i dlatego strony na nim oparte ładują się płynnie oraz szybko.
  • Responsywność. Większość motywów WordPress już bez potrzeby dodatkowej modyfikacji doskonale i przejrzyście ładuje się nie tylko na desktopach, ale i wszelkiego rodzaju urządzeniach mobilnych.

Jak wybrać dobrego specjalistę WordPress?

Wybór dobrego WordPress Software House to istota sukcesu u samego jego zarania. Najczęściej nie wystarczy tylko dobry pomysł i znajomy programista lub designer. Ważne jest aby specjaliści zajmujący się Twoim projektem potrafili dobrać optymalną technologię, motyw i wtyczki a także wiedzieli dobrze jak to wszystko zastosować. Klucz do sukcesu to zatem: biegły WordPress developer i optymalna technologia, a to wszystko może zapewnić właśnie tylko profesjonalny WordPress software house.

Warto przy wyborze zwracać uwagę na portfolio potencjalnego wykonawcy, a także opinie jego klientów. Bardzo ważna jest także jego dociekliwość w fazie poprzedzającej kickstart projektu, a nawet wycenę. Im więcej specjaliści chcą wiedzieć o Twoim projekcie na samym początku tym lepiej dla Ciebie.

MVP wykonany z wykorzystaniem WordPress pozwala zweryfikować wartość idei na rynku, na realnej grupie klientów. Jeśli zatem software house proponuje na pierwsze MVP wybór WordPressa, to pamiętaj, że nie chodzi mu o ograniczanie Twojej wizji, ale o coś wręcz przeciwnego – jej realną weryfikację przy zachowaniu minimalnych kosztów. Takie podejście oznacza bardzo często ewolucyjny proces rozwoju Twojego projektu.

Development

Nasz zespół to profesjonalizm i kompetencje w każdej z dobranych do potrzeb klienta technologii.

Consulting

Wybór technologii jest poprzedzony dokładną analizą potrzeb biznesowych klienta i jego grupy docelowej.

Wsparcie techniczne

Każdy realizowany przez nas projekt to inwestycja na lata, a klient zawsze może liczyć na wsparcie serwisowe.
software house dla startupów

Porozmawiajmy

o Twoim projekcie

+48 42 942 20 80

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.