MVP Startup

MVP

upewnij się zanim się rozpędzisz

MVP (Minimum Viable Product) to minimalna wersja Twojego rozwiązania gotowa do wprowadzenia na rynek i wystarczająca aby potencjalny klient odczuł jego wartość, a Tobie pozwalająca zmierzyć jego zainteresowanie. Zbudujemy dla Ciebie MVP w 4 do 8 tygodni! Chodzi o to by nie wkładać zbyt dużo pieniędzy tylko po to, by sprawdzić, czy Twoja wizja ma rację bytu. Najlepiej zebrać jak najwięcej informacji niewielkim nakładem kosztów.

Minimum Viable Product

MVP oddali Cię wystarczająco daleko od produktu niekompletnego i niefunkcjonalnego i przybliży w kierunku pełnej wersji Twojej wizji.
W ramach przygotowania Twojego Minimum Viable Product zajmiemy się następującymi działaniami:

Wybierz plan cenowy dla Twojego

MVP

Najlepiej byłoby, aby Twój pomysł na StartUp był po prostu idealny – nie wymagał ewaluacji, badań, tworzenia prototypu czy analiz zachowań potencjalnych klientów przed bardzo kosztownym wprowadzeniem na rynek pełnej wersji. Niestety, zdarza się to rzadziej niż przylot kosmitów i warto zainwestować mniejsze pieniądze w Minimum Viable Product. Upewnisz się w ten sposób co Ci jest jeszcze potrzebne, aby odnieść sukces. Oto dwie wstępne i rzecz jasna negocjowalne opcje jakie proponujemy:

Opcja budżetowa
PLN
40K
  • Doradztwo
  • Aplikacja webowa
  • Landing page

SynergyLab to najlepszy zespół specjalistów

Dla Twojego startupu to korzystny wybór.

SZUKASZ DARMOWEJ PORADY?

Darmowa godzina konsultacji z naszymi developerami, owner i product managerami.
Dzięki niej otrzymasz cenne porady jak zmierzyć się z problemami by zyskać przewagę nad konkurencją i w efekcie znacznie lepszy produkt.

ŻADNYCH KOSZTÓW, ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ!

PRZYJDŹ I UCZ SIĘ DZIĘKI NASZYM DOŚWIADCZENIOM

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.