Aplikacje webowe

Aplikacje webowe to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą uniezależnić się od konkretnej platformy i dostarczyć rozwiązanie, które będzie dostępne dla najszerszej grupy odbiorców. Przez aplikacje webowe można rozumieć serwisy Internetowe, aplikacje typu ERP / CRM / CMS lub aplikacje czasu rzeczywistego. Tworząc aplikację webową możemy równocześnie zadbać o użytkowników mobilnych wykorzystując do tego technikę RWD (Responsive Web Design) lub PWA (Progressive Web App). Rozwiązanie stworzone przez InterSynergy to prosta droga do większej dostępności Twoich produktów i usług, rozszerzenia rynków zbytu, lepszej obsługi klienta.
aplikacje webowe
aplikacje mobilne na telefony

Aplikacje mobilne

Masz nowatorski pomysł na startup? Stworzymy go w oparciu o aplikacje mobilną. Szybka ekspansja tej najprostszej formy rozwiązywania wielu potrzeb użytkowników sprawia, że możesz zyskać skuteczne narzędzie prowadzenia perspektywicznego biznesu. Sukcesywny wzrost popularności aplikacji mobilnych świadczy o ich ogromnym potencjalne. Nasz zespół zrealizuje Twoją wizję, a Ty zapłacisz za faktycznie wykonane zadania! Postaw na nas.
Kreacja design startup

Wszystkie drogi prowadzą do jednego celu

Jest pięknie! Twoja wizja wydaje się być uniwersalna, spełniając oczekiwania wielu różnych grup klientów. Użytkownicy, stanowiący Twoją grupę docelową korzystają z różnych narzędzi do obecności w sieci. Co teraz? Nie proponujemy zwykłej, choćby najlepszej aplikacji. Stworzymy to czego najbardziej potrzebujesz: pakiet, który łączy w sobie stronę internetową, aplikację webową i aplikację mobilną - tak, by zrealizować Twój biznesowy cel. Porozmawiamy o Twoim pomyśle?

Co jesteśmy w stanie dla Ciebie przygotować?

W jakich technologiach realizujemy projekty?

Jeżeli na liście nie została wymieniona technologii na jakiej Ci zależy, zapytaj się!
Jest wielce prawdopodobne, że w zespole posiadamy osoby z doświadczeniem w tym czego poszukujesz.

Slide Image

Najważniejsze są dla nas wyzwania jakie stawiają przed nami nasi Klienci, dopiero później dobieramy technologie, które najlepiej sprawdzą się w osiągnięciu celu zgodnie z ich zamierzeniami.

Adrian Widerski

SynergyLab to najlepszy zespół specjalistów

Dla Twojego startupu to korzystny wybór.

SZUKASZ DARMOWEJ PORADY?

Darmowa godzina konsultacji z naszymi developerami, owner i product managerami.
Dzięki niej otrzymasz cenne porady jak zmierzyć się z problemami by zyskać przewagę nad konkurencją i w efekcie znacznie lepszy produkt.

ŻADNYCH KOSZTÓW, ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ!

PRZYJDŹ I UCZ SIĘ DZIĘKI NASZYM DOŚWIADCZENIOM

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.