Lumen Software House

Lumen to młodszy brat Laravela, który za cel obrał sobie zwycięstwo w rywalizacji o tytuł najszybszego mikro frameworka na rynku.

Dlaczego warto wybrać Lumen?

Lumen pozbawiony jest całej warstwy frontendowej Laravela dlatego idealnie sprawdza się jako baza dla supersybkich API i mikroserwisów. Dodatkowo dzięki modułowej strukturze programista może wybrać tylko niektóre komponenty, które zostaną aktywowane w Twojej aplikacji, dzięki czemu ma on całkowitą kontrolę nad optymalizacją danego rozwiązania.

Lumen w połączeniu z dowolną technologią fontendową (np. Vue.js lub Angular) pozwala stworzyć serwisy nie tylko dobrze wyglądające, ale także wydajne i działające z szybkością światła.

Jak wybrać dobrego spejalistę Lumen?

Przy decyzji o wyborze software house warto zwrócić uwagę na jego dokonania, ale również opinie jego klientów. Tutaj nie są istotne jedynie rekomendacje ze strony internetowej wykonawcy, ale także opinie jakie można wyszukać przy pomocy np Google lub portali branżowych, takich jak LinkedIn. Bardzo dobrze jeśli software house developer chce uzyskać jak najwięcej informacji o Twoim startupie jeszcze w fazie przed rozpoczęciem prac nad projektem, a nawet wyceną. Im więcej specjaliści z software house chcą wiedzieć o Twoim pomyśle tym lepiej o nich to świadczy.

Wybór właściwego Lumen Software House jest istotny już na samym początku. Tu nie wystarczą tylko świetna koncepcja na startup oraz znajomi developerzy. Ważne jest aby specjaliści zajmujący się Twoim projektem umieli wybrać najlepszą z dostępnych technologii, jak również potrafili ją odpowiednio wykorzystać. Kluczem do sukcesu są zatem: profesjonalny Lumen developer jak i sam Lumen jako najlepsza z dostępnych technologii. Wszystko to gwarantuje doświadczony Lumen software house.

MVP stworzony na bazie frameworka Lumen umożliwia weryfikację pomysłu na rynku, na grupie prawdziwych odbiorców. Profesjonalny software house może zaproponować selekcję najważniejszych funkcjonalności Twojego startupu w celu budowy MVP na bazie Lumen. Warto wtedy zaufać specjalistom, ponieważ nie chodzi im o ograniczanie Twojej wizji, ale o jej przetestowanie na grupie przawdziwych klientów przy zachowaniu niewielkich kosztów. Takie podejście bardzo często powoduje pozytywną ewolucję całej koncepcji i wzbogacenie jej zawartości.

Development

Nasz zespół to profesjonalizm i kompetencje w każdej z dobranych do potrzeb klienta technologii.

Consulting

Wybór technologii jest poprzedzony dokładną analizą potrzeb biznesowych klienta i jego grupy docelowej.

Wsparcie techniczne

Każdy realizowany przez nas projekt to inwestycja na lata, a klient zawsze może liczyć na wsparcie serwisowe.
software house dla startupów

Porozmawiajmy

o Twoim projekcie

+48 42 942 20 80

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.