React Native Software House

Tworzenie aplikacji natywnych równolegle na platformy mobilne długo nie należało do prostych zadań. Powstawały rozwiązania oparte na przeróżnych założeniach, ale to React Native zdobył ogromną popularność dzięki temu, że kod pisany w JavaScript kompilowany jest do kodu natywnego. SynergyLab to software house posiadający zespół doświadczonych specjalistów w zakresie React Native.

Dlaczego warto wybrać React Native?

W React Native kod pisany w JavaScript kompilowany jest do kodu natywnego. Dzięki temu odpowiednio napisana aplikacja działa równie szybko i sprawnie, co taka sama stworzona z wykorzystaniem języków natywnych takich jak Java czy Swift. Dzięki staraniom firmy Microsoft, React Native można użyć również do stworzenia aplikacji dla systemu Windows. Dzięki temu zyskujemy czas i zasoby pisząc jeden kod na wszystkie wiodące platformy.

Jak wybrać dobrego specjalistę React Native?

Wybór wyspecjalizowanego w React Native Software House jest podstawą sukcesu już na samym początku. Częstokroć nie wystarczą tylko świetny pomysł i znajomi programiści. Ważne jest aby ludzie zajmujący się Twoim startupem potrafili wykorzystać React Native jako najlepszą z wybranych technologii. Istota sukcesu to zatem: profesjonalny React Native developer i optymalna technologia backendowa, a to wszystko zagwarantuje właśnie tylko doświadczony w środowisku React Native software house.

Warto przy decyzji o wyborze wykonawcy zwracać uwagę na jego dokonania, a także opinie jego klientów. Bardzo ważna jest także analiza i chęć uzyskania informacji o Twojej wizji w fazie poprzedzającej kickstart projektu, a nawet wycenę. Im więcej specjaliści chcą wiedzieć o Twoim startupie już na początku tym lepiej to wróży.

MVP wykonany z użyciem React Native umożliwia ocenę wartości pomysłu na rynku, na grupie realnych klientów. Jeśli zatem software house proponuje selekcję najważniejszych funkcjonalności startupu i oparcie MVP o aplikację mobilną zbudowaną w React Native to nie chodzi mu o zawężanie Twojej wizji. Celem jest jej realna weryfikacja przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów. Taka metodologia oznacza bardzo często stopniowy proces rozwoju i zwiększenie atrakcyjności budowanego startupu.

Development

Nasz zespół to profesjonalizm i kompetencje w każdej z dobranych do potrzeb klienta technologii.

Consulting

Wybór technologii jest poprzedzony dokładną analizą potrzeb biznesowych klienta i jego grupy docelowej.

Wsparcie techniczne

Każdy realizowany przez nas projekt to inwestycja na lata, a klient zawsze może liczyć na wsparcie serwisowe.
software house dla startupów

Porozmawiajmy

o Twoim projekcie

+48 42 942 20 80

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.