UI/UX czyli pierwsze wrażenie

Kwestie UI/UX w dużym stopniu decydują o tym czy użytkownik który pierwszy raz ma doczynienia z Twoim startupem zwiąże się z nim na dłużej.

Dlaczego to ważne?

To UI/UX a nie wartość produktu lub technologia kształtują pierwszą opinie użytkownika. Jeśli te doświadczenia są pozytywne najprawdopodobniej zyskasz nowego klienta. Możesz mu oferować doskonałe narzędzie, ale jeśli szybko nie zrozumie jak z niego skorzystać zapewne odejdzie.

Przyjazny interfejs

Przeprowadzono badania mające na celu ustalenie czemu użytkownicy kasują aplikacje. W przypadku aż 42% decyzji powodem był nieatrakcyjny interfejs. W SynergyLab zadbamy o to żeby użytkownicy od pierwszego wejrzenia "zakochali" się w Twojej wizji, a nasi designerzy sprawią, że wielu z nich stanie się Twoimi klientami.
UI UX startup design experience

SynergyLab to najlepszy zespół specjalistów

Dla Twojego startupu to korzystny wybór.

SZUKASZ DARMOWEJ PORADY?

Darmowa godzina konsultacji z naszymi developerami, owner i product managerami.
Dzięki niej otrzymasz cenne porady jak zmierzyć się z problemami by zyskać przewagę nad konkurencją i w efekcie znacznie lepszy produkt.

ŻADNYCH KOSZTÓW, ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ!

PRZYJDŹ I UCZ SIĘ DZIĘKI NASZYM DOŚWIADCZENIOM

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.