Zapraszamy Twój pomysł do SynergyLab

Twój Start-Up,
Nasze doświadczenia

Na samym początku nie musisz wiedzieć wszystkiego. Skorzystaj z doświadczeń współpracujących z nami autoryretów i już na starcie zyskaj przewagę.

Opracowanie modelu biznesowego

Podstawą sukcesu Twojego Start-Upu jest generowanie zysków, a najlepszy nawet pomysł ich nie przyniesie jeśli nie zaprojektujesz dokładnie swoich kolejnych kroków. Potrzebny Ci w tym celu będzie niezawodny plan działań jeszcze w fazie przed wdrożeniem Twojej wizji. Model biznesowy, który dla Ciebie stworzymy zdefiniuje dokładnie Twój produkt, określi sposoby dotarcia do klienta i źródła przychodów dzięki którym Twoja firma będzie zarabiać. Nasi eksperci znają doskonale sposoby budowania modeli biznesowych w dużej skali, ale co najważniejsze potrafią przełożyć je na mikro, małe i średnie firmy, kierując je na wzrost ich znaczenia na rynku.

Szkolenia

Celem efektywnych szkoleń jest wypracowanie konkretnych rozwiązań. Współpracujący z nami eksperci dysponują bogatą ofertą dla firm w każdej fazie rozwoju, począwszy od budowania modeli biznesowych oraz strategii przewagi konkurencyjnej poprzez zarządzanie przez wartości pozwalające skutecznie wykorzystać Twoje kompetencje aż po indywidualny mentoring na każdym etapie rozwoju Twojego startupu.
consulting

Zapraszamy do SynergyLab

Każdy Sukces wymaga wsparcia

Przygotowanie biznesplanu

Dokumenty, które definiują Twoje działania i strategię będą Ci potrzebne na każdym etapie rozwoju, ale przede wszystkim oczekiwać ich będą instytucje wsparcia finansowego, banki oraz potencjalni inwestorzy. Przygotujemy Twój biznesplan lub teaser inwestycyjny korzystając z doświadczeń współpracujących z nami mentorów.

Mentoring dla Start-Upów

Najtrudniejsze są podobno początki i choć nie jest to zawsze zasadą to postaramy się abyś zaczynając nie popełniał kosztownych błędów - zapewnimy Ci opiekę merytoryczną i wsparcie ekspertów dla Twojego Start-Upu.

SynergyLab to najlepszy zespół specjalistów

Dla Twojego startupu to korzystny wybór.

SZUKASZ DARMOWEJ PORADY?

Darmowa godzina konsultacji z naszymi developerami, owner i product managerami.
Dzięki niej otrzymasz cenne porady jak zmierzyć się z problemami by zyskać przewagę nad konkurencją i w efekcie znacznie lepszy produkt.

ŻADNYCH KOSZTÓW, ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ!

PRZYJDŹ I UCZ SIĘ DZIĘKI NASZYM DOŚWIADCZENIOM

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.