NodeJS Software House

NodeJS to środowisko uruchomieniowe stworzone dla wysoce skalowalnych aplikacji internetowych, napisanych w języku JavaScript. Zadania nie są kolejkowane, co pozwala na równoległe wykonywanie wielu działań, co bywa solą w oku np. w przypadku języka PHP.

Dlaczego warto wybrać NodeJS?

Ogromną zaletą NodeJS jest jego asynchroniczność, która wyróżnia to rozwiązanie na tle konkurencji. Jeśli zatem zależy nam, by aplikacja działała na wielu wątkach, przewidujemy jej wysoką skalowalność – NodeJS będzie świetnym wyborem. Wydajność zapewnia tutaj silnik JavaScript V8 stworzony przez Google, dokładnie ten sam, który znajdziemy w przeglądarce Chrome.

Jak wybrać dobrego specjalistę NodeJS?

Wybór wyspecjalizowanego w NodeJS Software House jest podstawą sukcesu już na samym początku. Częstokroć nie wystarczą tylko świetny pomysł i znajomi programiści. Ważne jest aby ludzie zajmujący się Twoim startupem potrafili dopasować najlepszą z możliwych technologii, a także potrafili ją zastosować. Istota sukcesu to zatem: profesjonalny NodeJS developer i optymalna technologia, a to wszystko zagwarantuje właśnie tylko doświadczony w środowisku NodeJS software house.

Warto przy decyzji o wyborze wykonawcy zwracać uwagę na jego dokonania, a także opinie jego klientów. Bardzo ważna jest także analiza i chęć uzyskania informacji o Twojej wizji w fazie poprzedzającej kickstart projektu, a nawet wycenę. Im więcej specjaliści chcą wiedzieć o Twoim startupie już na początku tym lepiej to wróży.

MVP wykonany z użyciem NodeJS umożliwia ocenę wartości pomysłu na rynku, na grupie realnych klientów. Jeśli zatem software house proponuje selekcję najważniejszych funkcjonalności startupu i oparcie MVP o NodeJS to nie chodzi mu o zawężanie Twojej wizji. Celem jest jej realna weryfikacja przy zminimalizowaniu kosztów. Taka metodologia oznacza bardzo często stopniowy proces rozwoju i zwiększenie atrakcyjności budowanego startupu.

Development

Nasz zespół to profesjonalizm i kompetencje w każdej z dobranych do potrzeb klienta technologii.

Consulting

Wybór technologii jest poprzedzony dokładną analizą potrzeb biznesowych klienta i jego grupy docelowej.

Wsparcie techniczne

Każdy realizowany przez nas projekt to inwestycja na lata, a klient zawsze może liczyć na wsparcie serwisowe.
software house dla startupów

Porozmawiajmy

o Twoim projekcie

+48 42 942 20 80

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.