Serwisy internetowe

Pomysły, idee, plany. Jesteś wizjonerem. Twój startup pachnie sukcesem. Funkcjonalna strona internetowa to jedna z podstawowych dróg do osiągnięcia Twojego celu.

Dlaczego warto postawić na serwis internetowy?

Ponieważ w SynergyLab niestandardowe rozwiązania i pomysły łączymy z aktualnymi trendami projektowania graficznego. Dzięki spójnym rozwiązaniom zarządzania treścią (CMS) zapewniamy także ciągłą aktualność stron internetowych. No i przede wszystkim Responsive Web Design – w erze smartfona wersja strony internetowej przeznaczonej na urządzenia mobilne to nieuchronna konieczność.

Jak wybrać właściwego wykonawcę serwisu internetowego?

Przy decyzji o wyborze software house warto zwrócić uwagę na jego dokonania, ale również opinie jego klientów. Tutaj nie są istotne jedynie rekomendacje ze strony internetowej wykonawcy, ale także opinie jakie można wyszukać przy pomocy np Google lub portali branżowych, takich jak LinkedIn. Bardzo dobrze jeśli software house developer chce uzyskać jak najwięcej informacji o Twoim startupie jeszcze w fazie przed rozpoczęciem prac nad projektem, a nawet wyceną. Im więcej specjaliści z software house chcą wiedzieć o Twoim pomyśle tym lepiej o nich to świadczy.

Wybór właściwego software house, wykonawcy serwisu internetowego jest istotny już na samym początku. Tu nie wystarczą tylko świetna koncepcja na startup oraz znajomi developerzy. Ważne jest aby specjaliści zajmujący się Twoim projektem umieli wybrać najlepszą z dostępnych technologii, jak również potrafili ją odpowiednio wykorzystać. Kluczem do sukcesu są zatem: profesjonalny developer jaki i technologia wykonania serwisu internetowego.

MVP stworzony w formie serwisu internetowego umożliwia weryfikację pomysłu na rynku, na grupie prawdziwych odbiorców. Profesjonalny software house może zaproponować selekcję najważniejszych funkcjonalności Twojego startupu w celu budowy MVP. Warto wtedy zaufać specjalistom, ponieważ nie chodzi im o ograniczanie Twojej wizji, ale o jej przetestowanie na grupie przawdziwych klientów przy zachowaniu niewielkich kosztów. Takie podejście bardzo często powoduje pozytywną ewolucję całej koncepcji i wzbogacenie jej zawartości.

Development

Nasz zespół to profesjonalizm i kompetencje w każdej z dobranych do potrzeb klienta technologii.

Consulting

Wybór technologii jest poprzedzony dokładną analizą potrzeb biznesowych klienta i jego grupy docelowej.

Wsparcie techniczne

Każdy realizowany przez nas projekt to inwestycja na lata, a klient zawsze może liczyć na wsparcie serwisowe.
software house dla startupów

Porozmawiajmy

o Twoim projekcie

+48 42 942 20 80

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.