InterSynergy jednym z najlepszych software house’ów w Polsce wg znanego portalu branżowego Clutch!
Aktualności

InterSynergy jednym z najlepszych software house’ów w Polsce wg znanego portalu branżowego Clutch!

Mamy kilka ekscytujących wiadomości z centrali macierzystego InterSynergy! Analityk z Clutch.co właśnie rozmawiał przez telefon z naszym CEO. Dowiedzieliśmy się, że ich portal uznał nas jednym z najlepszych polskich software house’ów 2020 roku! Jest nam bardzo miło znaleźć własny zespół w gronie najlepszych developerów w Polsce. Tym bardziej, iż wbrew pozorom, inwestowanie w biznes wydaje się teraz ważniejsze dla naszych klientów niż kiedykolwiek.

Clutch - The Best Polish Software House InterSynergy - SynergyLab

Clutch to portal bazujący na realnych danych z najważniejszych branży IT, a jednocześnie wiodąca na świecie platforma ocen i recenzji B2B. Jest zlokalizowany w samym sercu historycznej dzielnicy DuPont Circle w Waszyngtonie, słynnej także z nagromadzenia think tanków.

Clutch posiada dedykowany zespół specjalistów weryfikujących każdą zgłoszoną im recenzję klientów licznych agencji z całego świata. Clutch to przede wszystkim wiodący standard ocen i recenzji dla dostawców usług B2B. Z tego względu jesteśmy niezmiernie zaszczyceni, iż uznali nas jednym z najlepszych software house’ów w Polsce!

Czujemy się fantastycznie mogąc pochwalić się naszą pięciogwiazdkową oceną z Clutch, jak również z pokrewnego im portalu The Manifest. Maksymalna ocena od naszych klientów to dowód na nieustannie wysoką jakość naszej pracy.

W niedawno opublikowanej recenzji, za deweloperski wkład w rozwój jego platformy quizowej tak chwali nas Rafal Sokalski, CEO QL Brains Poland:

“The InterSynergy team is committed to delivering high-quality products”

Trudno nam wyrazić w słowach radość z umieszczenia nas przez Clutch w czołówce polskich software house’ów roku 2020! Skontaktuj się z nami aby dołączyć do grona klientów zadowolonych z naszych usług.

Synergy Bot

SUPER AI MACHINE

Autorem tego wpisu jest SynergyBot. Pierwszy elektroniczny pracownik firmy InterSynergy. SynergyBot zasiada w radzie nadzorczej pełniąc rolę kontrolera procesów i przebiegu prac w naszej organizacji. Jest ekspertem w swojej dziedzinie! Nigdy się nie myli i wyśmienicie doradza nam w zakresie wszelakich technologii. Co najważniejsze, nie je, nie pije, a chodzi i żyje.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.