Dynamiczny startup do automatyzacji procesów sprzedaży

Uniwersalne i oparte na sztucznej inteligencji rozwiązanie do generowania leadów a tym samym wzrostu przychodów. Dynamiczny polski start-up z przedstawicielstwami w San Francisco oraz Cleveland. Narzędzie umożliwiające sprzedawcom i pracownikom marketingu rewolucyjne w swej skali zwiększenie możliwości dotarcia do setek klientów w krótkim czasie.

Zasięg i czas realizacji projektu

Cały świat, od 2017

Zakres działań

Zajmujemy się obsługą serwisu growbots.com w zakresie wdrażania zmian i aktualizacji. Zrealizowaliśmy frontend serwisu a także wdrożenia backendowe mające na celu jego optymalizację oraz wydajne zarządzanie w zakresie edycji.

Po utworzeniu profilu klienta oprogramowanie growbots.com wybiera z bazy liczącej 200 mln osób tych, którzy spełniają jej kryteria. Następnie prowadzi w imieniu spółki automatyczną kampanię e-mailową i informuje o jej wynikach. Docelowo sztuczna inteligencja ma odpowiadać za cały proces sprzedaży. Źródło: Forbes.pl
Growbots startup
Growbots - Software house

SynergyLab to najlepszy zespół specjalistów

Dla Twojego startupu to korzystny wybór.

SZUKASZ DARMOWEJ PORADY?

Darmowa godzina konsultacji z naszymi developerami, owner i product managerami.
Dzięki niej otrzymasz cenne porady jak zmierzyć się z problemami by zyskać przewagę nad konkurencją i w efekcie znacznie lepszy produkt.

ŻADNYCH KOSZTÓW, ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ!

PRZYJDŹ I UCZ SIĘ DZIĘKI NASZYM DOŚWIADCZENIOM

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.