Interaktywne rozwiązania VR/AR

Agencja Headtrip świadczy kompleksowe usługi B2B w zakresie wdrażania technologii wirtualnej oraz rozszerzonej rzeczywistości. Ich rozwiązania cechują się wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń, produkcją wirtualnych doświadczeń oraz wsparciem merytorycznym ze strony ośrodków badawczych.

Zasięg i czas realizacji projektu

Cały świat, 2017.

Zakres działań

Dla agencji Headtrip wykonaliśmy oparty na platformie WordPress firmowy website, wykorzystujący animacje stworzone z wykorzystaniem HTML 5 Canvas.

Headtrip Startup
Najpopularniejszymi do tej pory rozwiązaniami AR były: aplikacja Pokemon GO oraz wykorzystywane na platformach social media popularne filtry zmieniające wygląd twarzy. Wspomniane projekty to jednak zaledwie wierzchołek góry lodowej nadciągającej rewolucji związanej z AR.na platformach SONY, SAMSUNG, LG, ROKU, TiVO, TOSHIBA, ANDROIDTV, SHARP? Źródło: headtrip.pl
Headtrip startup
Software House Startupy

SynergyLab to najlepszy zespół specjalistów

Dla Twojego startupu to korzystny wybór.

SZUKASZ DARMOWEJ PORADY?

Darmowa godzina konsultacji z naszymi developerami, owner i product managerami.
Dzięki niej otrzymasz cenne porady jak zmierzyć się z problemami by zyskać przewagę nad konkurencją i w efekcie znacznie lepszy produkt.

ŻADNYCH KOSZTÓW, ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ!

PRZYJDŹ I UCZ SIĘ DZIĘKI NASZYM DOŚWIADCZENIOM

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.