Platforma do e-handlu dla sklepów spożywczych

MWG (Mywebgrocer.com) – największy w USA ekosystem rozwiązań digitalowych dla sklepów spożywczych i marek z branży CPG (FMCG). MWG integruje rozwiązania eCommerce z narzędziami skutecznego marketingu.

Zasięg i czas realizacji projektu

Cały świat, od 2017

Zakres działań

Dzięki współpracy z agencją Necon dla firmy MWG wdrożyliśmy serwis korporacyjny prezentujący firmę, a także zakres świadczonych usług. Serwis został oparty o platformę WordPress. Do bardzo ciekawych rozwiązań zastosowanych w serwisie należy zaliczyć obecność wielu animacji opartych o silnik GreenSock Animation Platform GSAP z wykorzystaniem SVG. Jako ciekawostkę należy zaliczyć również fakt, że generowane obrazy zostały zintegrowane z panelem CMS, co pozwoliło na ich modyfikowanie za pomocą wewnętrznego edytora.

Obecnie rozwiązania MyWebGrocer obsługują sprzedaż online dla ponad 10000 sklepów należących do 130 sieci. Rocznie są to 3 miliony zamówień!. Źródło: MyWebGrocer.com
MyWebGrocer startup
MyWebGrocer

SynergyLab to najlepszy zespół specjalistów

Dla Twojego startupu to korzystny wybór.

SZUKASZ DARMOWEJ PORADY?

Darmowa godzina konsultacji z naszymi developerami, owner i product managerami.
Dzięki niej otrzymasz cenne porady jak zmierzyć się z problemami by zyskać przewagę nad konkurencją i w efekcie znacznie lepszy produkt.

ŻADNYCH KOSZTÓW, ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ!

PRZYJDŹ I UCZ SIĘ DZIĘKI NASZYM DOŚWIADCZENIOM

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.