Komopleksowe narzędzie dla Public Relations

Prowly.com to platforma, pomagająca usprawnić pracę i zwiększyć produktywność w codziennych działaniach PR. Startup obsługuje działania PR-owe takich marek jak Spotify, IKEA, GREY, HILL+KNOWLTON, National Geographic, Allegro, czy Deloitte Digital.

Zasięg i czas realizacji projektu

Cały świat, 2017.

Zakres działań

Dla Prowly.com stworzyliśmy front serwisu opisujący produkty dostępne w ich autorskiej aplikacji. WordPress sprawdził się znakomicie. W ramach tego projektu została również przygotowana platforma blogowa agregująca treści opracowywane przez światowej sławy redaktorów zajmujących się branżą PR.

Jednym z wielu rozwiązań Prowly.com jest Brand Journal Prowly. Dzięki niemu każda firma może w prosty sposób stworzyć biuro prasowe, blog, magazyn, a nawet zwykłą stronę internetową.
Prowly startup

Prowly o nas

Slide Image

``Ten zespół to profesjonaliści! Wspierali nas przy projekcie na każdym kroku. Ponadto pilnują terminów i oddają projekty z należytą starannością!``

Prowly.com
Software House Startupy

SynergyLab to najlepszy zespół specjalistów

Dla Twojego startupu to korzystny wybór.

SZUKASZ DARMOWEJ PORADY?

Darmowa godzina konsultacji z naszymi developerami, owner i product managerami.
Dzięki niej otrzymasz cenne porady jak zmierzyć się z problemami by zyskać przewagę nad konkurencją i w efekcie znacznie lepszy produkt.

ŻADNYCH KOSZTÓW, ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ!

PRZYJDŹ I UCZ SIĘ DZIĘKI NASZYM DOŚWIADCZENIOM

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.