Telewizja przyszłości

Jeden z największych na świecie dostawców oprogramowania na platformy Smart TV. Ich oprogramowanie wspiera największe marki medialne (NBC, ABC, FOX, CBS, ESPN, Disney Channel, Showtime) w zakresie rozwiazań second screen, telewizji interaktywnej, a także systemów inteligentnych rekomendacji. Ich aplikacje obecnie znajdują się na ponad 30 milionach ekranów w 118 krajach.

Zasięg i czas realizacji projektu

Cały świat, 2017.

Zakres działań

W ramach projektu w oparciu o platformę WordPress wykonaliśmy serwis Internetowy w którym można zapoznać się z ofertą możliwości całej platformy. Do ciekawostek serwisu należy system prezentujący live popularność kanałów i zaangażowanie odbiorców stacji telewizyjnych.

Czy wiesz, że oprogramowanie Samba.TV dostępne jest m.in. na platformach SONY, SAMSUNG, LG, ROKU, TiVO, TOSHIBA, ANDROIDTV, SHARP?
Software House dla startupów

Samba o nas

Slide Image

``Współpraca z nimi to przede wszystkim dowożenie tematów na czas, ale również doskonała komunikacja!``

Samba TV
SambaTV software hosue dla startupów

SynergyLab to najlepszy zespół specjalistów

Dla Twojego startupu to korzystny wybór.

SZUKASZ DARMOWEJ PORADY?

Darmowa godzina konsultacji z naszymi developerami, owner i product managerami.
Dzięki niej otrzymasz cenne porady jak zmierzyć się z problemami by zyskać przewagę nad konkurencją i w efekcie znacznie lepszy produkt.

ŻADNYCH KOSZTÓW, ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ!

PRZYJDŹ I UCZ SIĘ DZIĘKI NASZYM DOŚWIADCZENIOM

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.