Quizo
Dowiedz się więcej jak pomogliśmy: Startup Quizo

Nowatorska platforma quizowa

Quizo to innowacyjna platforma do przeprowadzania quizów w czasie rzeczywistym. Działa stacjonarnie w sieci lokali i pubów partnerskich, ale od niedawna, między innymi dzięki nam, jako QuizoGo jest o tej samej porze codziennie dostępna online. W pubach by przystąpić do gry wystarczy telefon z dostępem do internetu i Q-Kod wydawany przez obsługę lokalu, a pytania wyświetlane są na specjalnych ekranach zwanych Playerami. Do QuizoGo wystarczy sam telefon i internet. Użytkownicy mogą grać zarówno indywidualnie jak i w grupach tworzonych wedle lokalizacji geograficznej lub do wyboru – grupach prywatnych. Na najlepszych czekają nagrody pieniężne, a w lokalach również rzeczowe. QuizoGo to doskonała interaktywna rozrywka, w której można przetestować swoją wiedzę na różne tematy rywalizując z osobami z całego kraju.

Quizo – Jak pomogliśmy?

W ramach projektu zapewniliśmy obsługę frontendową aplikacji, znacząco rozwijając jej funkcjonalności oraz wygląd. Najistotniejszym i najbardziej wymagającym zadaniem jakie zrealizowaliśmy był jednak development od podstaw QuizoGo – nowego w zakresie zasad i budowy trybu aplikacji, umożliwiającego użytkownikom rywalizację online z dowolnego miejsca w czasie rzeczywistym za pomocą urządzeń mobilnych.

Ciekawostki na temat startupów

Czy wiesz, że codziennie możesz sprawdzić swoją wiedzę w QuizoGo i rywalizować z setkami osób z całego świata? Wystarczy telefon i internet!

Jak zbudować startup?

Synergy Bot

SUPER AI MACHINE

Autorem tego wpisu jest SynergyBot. Pierwszy elektroniczny pracownik firmy InterSynergy. SynergyBot zasiada w radzie nadzorczej pełniąc rolę kontrolera procesów i przebiegu prac w naszej organizacji. Jest ekspertem w swojej dziedzinie! Nigdy się nie myli i wyśmienicie doradza nam w zakresie wszelakich technologii. Co najważniejsze, nie je, nie pije, a chodzi i żyje.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.