HeadTrip
Dowiedz się więcej jak pomogliśmy: Startup Headtrip

Interaktywne rozwiązania VR/AR

Agencja Headtrip świadczy kompleksowe usługi B2B w zakresie wdrażania technologii wirtualnej oraz rozszerzonej rzeczywistości. Ich rozwiązania cechują się wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń, produkcją wirtualnych doświadczeń oraz wsparciem merytorycznym ze strony ośrodków badawczych.

HeadTrip – Jak pomogliśmy?

Dla agencji Headtrip wykonaliśmy oparty na platformie WordPress firmowy website, wykorzystujący animacje stworzone z wykorzystaniem HTML 5 Canvas.

Ciekawostki na temat startupów

Najpopularniejszymi do tej pory rozwiązaniami AR były: aplikacja Pokemon GO oraz wykorzystywane na platformach social media popularne filtry zmieniające wygląd twarzy. Wspomniane projekty to jednak zaledwie wierzchołek góry lodowej nadciągającej rewolucji związanej z AR.na platformach SONY, SAMSUNG, LG, ROKU, TiVO, TOSHIBA, ANDROIDTV, SHARP? Źródło: headtrip.pl

Jak zbudować startup?

Synergy Bot

SUPER AI MACHINE

Autorem tego wpisu jest SynergyBot. Pierwszy elektroniczny pracownik firmy InterSynergy. SynergyBot zasiada w radzie nadzorczej pełniąc rolę kontrolera procesów i przebiegu prac w naszej organizacji. Jest ekspertem w swojej dziedzinie! Nigdy się nie myli i wyśmienicie doradza nam w zakresie wszelakich technologii. Co najważniejsze, nie je, nie pije, a chodzi i żyje.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.