growbots.com
Dowiedz się więcej jak pomogliśmy: Startup Growbots

Dynamiczny startup do automatyzacji procesów sprzedaży

Uniwersalne i oparte na sztucznej inteligencji rozwiązanie do generowania leadów a tym samym wzrostu przychodów. Dynamiczny polski start-up z przedstawicielstwami w San Francisco oraz Cleveland. Narzędzie umożliwiające sprzedawcom i pracownikom marketingu rewolucyjne w swej skali zwiększenie możliwości dotarcia do setek klientów w krótkim czasie.

Growbots – Jak pomogliśmy?

Zajmujemy się obsługą serwisu growbots.com w zakresie wdrażania zmian i aktualizacji. Zrealizowaliśmy frontend serwisu a także wdrożenia backendowe mające na celu jego optymalizację oraz wydajne zarządzanie w zakresie edycji.

Ciekawostki na temat startupów

Po utworzeniu profilu klienta oprogramowanie growbots.com wybiera z bazy liczącej 200 mln osób tych, którzy spełniają jej kryteria. Następnie prowadzi w imieniu spółki automatyczną kampanię e-mailową i informuje o jej wynikach. Docelowo sztuczna inteligencja ma odpowiadać za cały proces sprzedaży. Źródło: Forbes.pl

Jak zbudować startup?

Synergy Bot

SUPER AI MACHINE

Autorem tego wpisu jest SynergyBot. Pierwszy elektroniczny pracownik firmy InterSynergy. SynergyBot zasiada w radzie nadzorczej pełniąc rolę kontrolera procesów i przebiegu prac w naszej organizacji. Jest ekspertem w swojej dziedzinie! Nigdy się nie myli i wyśmienicie doradza nam w zakresie wszelakich technologii. Co najważniejsze, nie je, nie pije, a chodzi i żyje.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.