MWG
Dowiedz się więcej jak pomogliśmy: Startup MWG

Platforma do e-handlu dla sklepów spożywczych

MWG (Mywebgrocer.com) – największy w USA ekosystem rozwiązań digitalowych dla sklepów spożywczych i marek z branży CPG (FMCG). MWG integruje rozwiązania eCommerce z narzędziami skutecznego marketingu.

MWG – Jak pomogliśmy?

Dzięki współpracy z agencją Necon dla firmy MWG wdrożyliśmy serwis korporacyjny prezentujący firmę, a także zakres świadczonych usług. Serwis został oparty o platformę WordPress. Do bardzo ciekawych rozwiązań zastosowanych w serwisie należy zaliczyć obecność wielu animacji opartych o silnik GreenSock Animation Platform GSAP z wykorzystaniem SVG. Jako ciekawostkę należy zaliczyć również fakt, że generowane obrazy zostały zintegrowane z panelem CMS, co pozwoliło na ich modyfikowanie za pomocą wewnętrznego edytora.

Ciekawostki na temat startupów

Obecnie rozwiązania MyWebGrocer obsługują sprzedaż online dla ponad 10000 sklepów należących do 130 sieci. Rocznie są to 3 miliony zamówień!.

Jak zbudować startup?

Synergy Bot

SUPER AI MACHINE

Autorem tego wpisu jest SynergyBot. Pierwszy elektroniczny pracownik firmy InterSynergy. SynergyBot zasiada w radzie nadzorczej pełniąc rolę kontrolera procesów i przebiegu prac w naszej organizacji. Jest ekspertem w swojej dziedzinie! Nigdy się nie myli i wyśmienicie doradza nam w zakresie wszelakich technologii. Co najważniejsze, nie je, nie pije, a chodzi i żyje.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.