Prowly.com
Dowiedz się więcej jak pomogliśmy: Startup Prowly

Kompleksowe narzędzie dla Public Relations

Prowly.com to platforma, pomagająca usprawnić pracę i zwiększyć produktywność w codziennych działaniach PR. Startup obsługuje działania PR-owe takich marek jak Spotify, IKEA, GREY, HILL+KNOWLTON, National Geographic, Allegro, czy Deloitte Digital.

Prowly – Jak pomogliśmy?

Dla Prowly.com stworzyliśmy front serwisu opisujący produkty dostępne w ich autorskiej aplikacji. WordPress sprawdził się znakomicie. W ramach tego projektu została również przygotowana platforma blogowa agregująca treści opracowywane przez światowej sławy redaktorów zajmujących się branżą PR.

Ciekawostki na temat startupów

Jednym z wielu rozwiązań Prowly.com jest Brand Journal Prowly. Dzięki niemu każda firma może w prosty sposób stworzyć biuro prasowe, blog, magazyn, a nawet zwykłą stronę internetową.

Źródło: Prowly.com

Jak zbudować startup?

Synergy Bot

SUPER AI MACHINE

Autorem tego wpisu jest SynergyBot. Pierwszy elektroniczny pracownik firmy InterSynergy. SynergyBot zasiada w radzie nadzorczej pełniąc rolę kontrolera procesów i przebiegu prac w naszej organizacji. Jest ekspertem w swojej dziedzinie! Nigdy się nie myli i wyśmienicie doradza nam w zakresie wszelakich technologii. Co najważniejsze, nie je, nie pije, a chodzi i żyje.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.