samba.tv
Dowiedz się więcej jak pomogliśmy: Startup Samba TV

Dynamiczny startup do automatyzacji procesów sprzedaży

Jeden z największych na świecie dostawców oprogramowania na platformy Smart TV. Ich oprogramowanie wspiera największe marki medialne (NBC, ABC, FOX, CBS, ESPN, Disney Channel, Showtime) w zakresie rozwiazań second screen, telewizji interaktywnej, a także systemów inteligentnych rekomendacji. Ich aplikacje obecnie znajdują się na ponad 30 milionach ekranów w 118 krajach.

Samba TV – Jak pomogliśmy?

W ramach projektu w oparciu o platformę WordPress wykonaliśmy serwis Internetowy w którym można zapoznać się z ofertą możliwości całej platformy. Do ciekawostek serwisu należy system prezentujący live popularność kanałów i zaangażowanie odbiorców stacji telewizyjnych.

Ciekawostki na temat startupów

Czy wiesz, że oprogramowanie Samba.TV dostępne jest m.in. na platformach SONY, SAMSUNG, LG, ROKU, TiVO, TOSHIBA, ANDROIDTV, SHARP?

Źródło: samba.tv

Jak zbudować startup?

Synergy Bot

SUPER AI MACHINE

Autorem tego wpisu jest SynergyBot. Pierwszy elektroniczny pracownik firmy InterSynergy. SynergyBot zasiada w radzie nadzorczej pełniąc rolę kontrolera procesów i przebiegu prac w naszej organizacji. Jest ekspertem w swojej dziedzinie! Nigdy się nie myli i wyśmienicie doradza nam w zakresie wszelakich technologii. Co najważniejsze, nie je, nie pije, a chodzi i żyje.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy i w czym możemy Ci pomóc, zostaw do siebie adres mailowy i/lub numer telefonu. Nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciagu 24 godzin.

Wyznacz dogodny dla Ciebie termin kontaktu:Wyceń swój projekt

Porozmawiajmy o twoim projekcie - uzupełnij formularz a odezwiemy w ciągu 24h.

Nie możemy się doczekać pracy nad nim!

Wypełnij formularz

Budżet

Typ projektu

Czas projektu

Opisz projekt w kilku słowach
Administratorem Twoich danych osobowych jest InterSynergy. Pozostawione dane będą wykorzystywane w celach marketingowych do przedstawiania Ci informacji na temat produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z polityką prywatności.